DSC_2632

Estel 1982 yılında kurulmuş olup yurt içi ve yurt dışı satışlarında kolaylık sağlamak açısından satışını yaptığımız tüm markaları bir araya toplamıştır.Türk Ev tekstili, el yapımı naturel sabun  olmak üzere banyo ve spa ürünlerinin satışını yapan bir üretici firmasıdr.Yurt dışında pek çok bayiliği ve distributorumuz bulunmaktadır.

İhracatta büyük ilerleme sağlamamızın yanı sıra satışını yatığımız ürünler Türkiyenin pek çok yerinde de satılmaktadır.Yarım yüzyılı aşan deneyimi ve sektördeki varlığı ile tekstil ve naturel sabun  endüstrisinde lider firmalardan biridir.

Felsefemiz öncelikle müşteri memnuniyetidir.En iyi kalitede ürünleri en güzel hizmet ile sunmayı amaçlıyoruz. Lojistik hizmetlere önem veren firma olarak depolarımızda modern depolama yöntemleri kullanıyoruz. Satışını yaptığımız ürünleri Türkiye’nin her köşesinde görmeniz mümkün.Uluslarası alandaki müşteri portföyümüz 38’I aşkın ülkeye ulaşmıştır. Tecrübeli uluslarası pazarlama ekibimiz hangi konuda ihtiyaç olursa yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacaktır.

Toptan Satış
E-Posta Adresiniz:
E-Posta Adresiniz: Şifreniz: Şifremi Unuttum
Şifremi Unuttum!
E-Posta Adresiniz:
Ücretsiz Üyelik
E-Mail Adresiniz:
Ürün Adet Ürün Fiyatı Toplam